SesliDunya Forum Hoş geldiniz.

SesliDunya Forum

Mobil

Gönderen Konu: Kadınların Erkeklerde Hoşlanmadığı Özellikler .. (Bu Kıyağımı da Unutmayın:D)  (Okunma sayısı 819 defa)

Aralık 12, 2017, 10:23:26 ÖÖ
  • Seslidunya Üye
  • *
  • İleti: 39
  • Dostluk Mu? Güzel Espisi :D
    • Profili Görüntüle


 Yapılan araştırmalara göre kadınlar temiz ve bakımlı erkek seviyor. İlk tanışmadaki ayrıntılar, kadınlar için çok önemli.

İşte kadınların erkeklerde sevmediği özellikler:

 1 - Burun kılları
Yapılan anketlerin sonuçlarına göre birçok kadın, burun kıllarından tiksiniyor.

 2- Erkekte göbek
 Kadınlardan formlarını korumalarını beklerken bira göbeği yapmaları, erkeklerin en büyük hatalarının başında geliyor. Dikkatlerden kaçan göbek deliğinde biriken kirler aşkı öldürüyor.

 3 - Tırnaklara dikkat
 Sevgilinizi elinizden kaçırmak istemiyorsanız tırnaklarınızı temiz tutun. Özellikle gitar çalan genç erkekler tırnaklarını uzatır. Ancak bu kadınlara mide bulandırıcı ve pis bir görüntü gibi gelir.

 4 - Ana kuzusu sevilmiyor
 Kadın, birlikte olduğu erkeğin anne sözünden çıkmayan bir süt kuzusu olduğunu görmeye hiç tahammül edemez.

 5 - TV karşısında yayılmak
 Kadınlar, erkeğin eline kumandayı alıp zap yapmasından nefret eder.

 6 - Traşlı olmalı
Her gün traş olan erkeğe bütün kadınlar bayılır. Sakalı çıkmayan erkekler de kadına dayanılmaz gelir.

 7 - Ter kokma
 Kadınlar, hoş kokmayan erkeklerden kaçar.

 8 - Bol pantolon
 Aşırı bol bir pantolon erkeğin fiziğini kötü gösterir. Çok dar olanlar da iticidir. Ortasını bulmanız şart.

 9 - Dağınık olmak
 Erkeklerin sürekli etrafı dağıtması da eksi bir puandır.

 10 - Sürekli tartışmak
 Her konuyu her fırsatta bir tartışma haline getiren erkek itici gelir.

 11 - Beyaz çorap giymek
 Beyaz çorap da kadınların itici buldukları şeylerden.

 12 - Yemek yerken ses çıkarmak
 Eğer hızlı, ağzınızı doldurarak, ses çıkararak, bir de ağzınız doluyken konuşarak yemek yiyorsanız bittiniz!

 13 - Vücut tüyleri
 Bu bölgelerdeki tüyler elinizde olmasa da kadınlar sırtta kıldan hoşlanmaz.

 14 - Bakımsız ayakkabılar
 Aman ayakkabınızın her zaman boyalı ve cilalı olmasına dikkat edin.

 15 - Fazla jöle
 Jöleyi abartmak, saçları kafaya yapıştırmak da birçok kadına itici gelir. Mutlaka ortasını bulun!

 16 - Sararmış dişler
 Dişlerinizin sapsarı görünmemesi için elinizden geleni yapın.

 17 - Süslü takılar
 Küçük parmağa, orta parmağa süslü, taşlı kocaman altın yüzük takmayı kimi erkekler çok sever. Ancak onlar, güzel bir kadın bulma şansını da oldukça azaltanların başında gelir.

 18 - Takma diş
Peruk ya da ekme saçları kadınlar daha kolay kabul edebilir. Ancak ağzınızdan her an fırlayacakmış gibi duran takma dişler güzelim bir rüyayı bitirebilir. Bunların dışında zevksiz giyinmek ve burun karıştırmakda istenmeyen davranışlar arasında yer alıyor.
 Her insan farklı karakterde ama erkeklerin de kadınların da genel olarak benzerlik gösterdikleri davranış ve düşünceler var. Bunlardan biri ilişkiler konusunda ortaya çıkıyor. İlişki Koçu Cansu Yağız Ayazi, kadınların asla birlikte olmak istemediği erkek tiplerini sıraladı.

Ezik erkek

 Kadınlar güçsüz erkeklerle birlikte olmak istemezler. Başarısız, hayata karşı yenik duran, şikayet eden, kendisini bırakmış erkeklere güvenmezler. Kadınların evrimsel bilinç altları, ağlamak, sızlanmak, kontrolü başkasının eline vermek gibi davranışları güçsüz davranışlar olarak değerlendirir ve erkeğinde bu özelliklere tahammül edemez. Duygusal olarak fazla hassas, duygularını aşırı yaşayan ve belli eden tipler kadınlar tarafından tercih edilmez. Kadınlar özellikle erkeğinin güvensizlik ve bağımlılık sorunlarıyla ilgilenmek istemez.

 Çözüm: Yukarıda belirtilen eziklik yanlış anlaşılmamalıdır, burada belirleyici olan insanların başına gelen olaylar değil olaylara verdikleri tepkilerdir. Her birey duygusal olarak güçlü, kendi hayatının olduğu kadar, bir sıkıntı halinde partnerinin hayatını da düzene sokma becerisine ve inancına sahip kişilerle olmak ister. Bunun formülü hayatın ve ilişkinin sorumluluğunu almak ve sorunlar karşısında yılmamaktır.

 Dedikoducu erkek

 Kadınlar dedikodu yapmaya bayılırlar ama asla dedikoducu erkeklerle olmak istemezler. Arkadaşları, eski ilişkileri ve aileleri ile ilgili dedikodu yapan, sır tutamayan, her şeyi herkese anlatan erkekler kadın dünyasında yer bulamaz. Kadınlar erkeklerin dedikodu yapmasını hem basitlik olarak görür hem de bu özelliği kadınsı bulurlar. Bu kategorideki en vahim erkek grubu ise devam eden ilişkisi ile ilgili konuşan, her yaşadığını anlatan erkeklerdir. Her kavgayı, en ufak problemi tüm çevresine duyuran erkekler hakkında ileri geri konuştukları sevgilileri ile barıştıklarında mutluluk pozları vermekten de hiç utanmazlar.

 Çözüm: Dedikodu ne kadınlara ne de erkeklere yakışmayan bir özelliktir. Adınızın dedikoducuya çıkmaması için soysal hayatınızda konuşacak insanlar dışında konular bulmanız gerekebilir. Bu arada dikkat edilmesi gereken bir nokta da şudur; ilişkilerde tartışmalar ve kavgalar olabilir, insanlar birbirlerine çok sinirlenebilir ve hatta bir daha hiç birlikte olmayacaklarmış gibi hissedebilirler. Bu gibi durumlarda fevri davranıp ilişkiniz ve birlikte olduğunuz insanla ilgili ağır sözler, hakaretler etmek çok yanlıştır. Bir döneminizi geçirdiğiniz ve belki tekrar birlikte olacağınız kişi sizin tercihiniz ve seçiminizdir, ona saygınız kendinize olan saygınızdır.

 Sıkıcı erkek

 Kadınların en korktuğu ilişki durumlarından biri, sıkıcı ilişkidir, dolayısı ile ilişkileri enteresan, eğlenceli ve heyecanlı tutabilen erkeklerden hoşlanırlar. Sıkıcı olan ve yapacakları önceden tahmin edilebilen erkekler, ilişkinin kısa süre içinde monotonlaşmasına sebep olan ve tüm heyecan arayışını kadına yükleyen tiplerdir. Kadınlar sıradan olmayan şeylere ilgi duyarlar, değişik ve yenilikten uzak ilişkilerde sıkılarak partnerlerini irdelemeye başlarlar.

 Çözüm: Bir ilişkiyi taze ve canlı tutmanın formülü, karşı tarafı mutlu etmeye önem vermek ve bunun için uğraşmaktır. Partneri mutlu etmek için farklı, ilişkiyi rutini dışına çıkaracak programlar, sürprizler yapmak bir ilişkinin ömrünü uzatır ve kadınların hayran olacağı bir erkeğe dönüşmenize yardımcı olur.

 Eleştirel - gergin erkek

 Kadınların hiç hoşlanmadığı tiplerden biri de her an kavgaya hazır, eleştirel ve her konuda aykırı fikirde olan erkeklerdir. Bu tipler şeytanın avukatı gibidirler. Girdikleri her ortamda muhalif olacak bir konu bulup, ortamı gererler. Kendileri de gerginlikten beslenirler. Ayrıca bu tipler herkesi eleştirme hakkına sahip olduklarını düşünseler de kimsenin onları eleştirmesine tahammül edemez ve gerginlik için fırsat kabul ederler.

 Çözüm: Yerli yersiz eleştirerek, gerginlik çıkararak dikkatleri üzerinize toplamak yerine, olumlu meziyetleriniz ile var olmanız sizin için daha iyi olacaktır. Yargıç rolüne bürünen ve ortam geren kişiler etrafındaki insanları rahatsız eder ve uzaklaştırır. Tüm insanlar ve özellikle kadınlar yanlarındayken rahat ve güvenli hissedecekleri erkekleri isterler.

 Cimri erkek

 Kadınların asla birlikte olmak istemediği erkek tiplerinin başında cimri erkekler gelir. Cimri, küçük hesaplar yapan, sürekli para konuşan, partnerine sürekli para ödeten erkekler kadınların kaçtığı tiplerdir. Bir erkek istediği kadar yakışıklı ve karizmatik olsun, elini cebine korkarak atan erkek kadına itici gelir.

 Çözüm: Siz siz olun kadınların yanında "para" sözcüğünü sık telaffuz etmeyin, hesap öderken titreyen elinize mukayyet olun. Bir insan parasının hesabını ve planlamasını cimri olmadan da yapabilir. Para zafiyeti erkeğe yakışmaz.

 Kibirli – Kaba erkek

 Kadınlar gururlu erkeklere bayılırlar ama kibirli erkeklerden hiç hoşlanmazlar, hatta fazla egoyu oldukça itici bulurlar. Kendisini insanlardan ve çevresinden üstün gören, etrafına kibirli ve kaba davranan erkekler kadınlar tarafından çekici bulunmaz. Kadınlar özellikle kendilerine ve çevrelerindeki insanlara iyi davranan, saygılı erkeklere aşık olurlar. Kadınlara, onların başarılarına ve fikirlerine saygı duymanız ve önem vermeniz hayati önem taşır.

 Çözüm: Kibir güvensizlikten beslenir ve kabalıkla ortaya çıkar bu nedenle sadece kadınlara değil, tüm insan ve hayvanlara karşı sevgi ve saygı dolu olmak sizi başlı başına çekici kılmaya yetebilir. Bu özellik sizi kadınlarla ilişkilerinizde önemli kılmakla birlikte hayatınızdaki diğer alanlarda da sevilmenizi sağlar.
Büyüdüm Artık. Boşuna Masal Anlatma Bana ..