SesliDunya Forum Hoş geldiniz.

SesliDunya Forum

Mobil

Gönderen Konu: Giriş Sorunu yaşayan veya banlanmış Kullanıcılar  (Okunma sayısı 821 defa)

Kasım 06, 2017, 10:00:19 ÖS
  • Administrator
  • Azimli Üye
    • Profili Görüntüle

Merhaba Arkadaslar, Giriş sorunu yaşayan , siteye giremeyen , Speakchati kuramayan, Banlanan Her kullanıcımız Online destekten bizlere ulasabilir Anında yardım alabilirler. Banlanıp Beklemenize gerek yok, Anında yardım alabilmek adına anasayfada bulunan acil destek bölumune yazabilirsiniz.
« Son Düzenleme: Kasım 10, 2017, 11:40:26 ÖÖ Gönderen: Crow »
Sıhhatin korunması için insanlardan köşe bucak kaçmak şart!
Kasım 11, 2017, 11:40:44 ÖS
Yanıtla #1
  • Administrator
  • Seslidunya Üye
  • ALpeR
    • Profili Görüntüle
    • Seslidunya
Sistem ban olayı bazı arkadaşlar tarafından art niyetli kullanılmaktadır..Sistem ban yedim diyen arkadaşları lütfen giriş loglarından kontrol edip öyle açalım..

Bazılarının yüzündeki masumiyet, içlerindeki pisliği örtmeye yetmez. !.
Kasım 13, 2017, 07:44:14 ÖS
Yanıtla #2
  • Ziyaretçi
Sitemize girmekte zaman zaman zorlanan arkadaşlarımız, anasayfa açılmıyor, siteye girdğiniz halde bağlanıyor yazısı sürekli orada kalıyor, yada sitede düşmeler yaşıyor sistem banı alıyorsanız. Lütfen seslidunya.com.tr adresinden giriş yapmayı deneyin. Farklı bir bölüm farklı bir site değildir yine seslidunya.com paneline giriş yapmış olacaksınız.
Umarız giriş sorunlarınız böylelikle çözlümüş olur.

Şimdiden hoş sohbetler dileriz.
Kasım 25, 2017, 10:10:01 ÖÖ
Yanıtla #3
  • Global Moderator
  • Azimli Üye
  • ~
    • Profili Görüntüle
Sohbet odalarına bağlanırken internet tarayıcınızın İnternet Explorer olması giriş sorununuzu en aza indirecektir.
İnsanlar sizden eleştiri isterler; ama duymak istedikleri övgüdür.
Kasım 26, 2017, 05:55:56 ÖS
Yanıtla #4
  • Administrator
  • Seslidunya Üye
  • ALpeR
    • Profili Görüntüle
    • Seslidunya
Mozilla girişi bence çok kaliteli giremeyenlere aslında mozilladan yardım edilse daha rahat olur.

Bazılarının yüzündeki masumiyet, içlerindeki pisliği örtmeye yetmez. !.