SesliDunya Forum Hoş geldiniz.

SesliDunya Forum

Mobil

Gönderen Konu: Şikayetler  (Okunma sayısı 2079 defa)

Kasım 26, 2017, 05:53:34 ÖS
Yanıtla #15
  • Administrator
  • Seslidunya Üye
  • ALpeR
    • Profili Görüntüle
    • Seslidunya
Daha önce ip verdiğimizde insanların internetlerini kesen bazı basit kişiler ve buna yardım eden görevlilerimiz yüzünden ip adresleri herkesten alındı..Renkli kayıtlı kullanıcı zaten yasak vip üyelerde olduğu gibi.. Srn ekibi gerektiğinde tüm odalara zaten müdahale edebilir..Pesimist bey

Bazılarının yüzündeki masumiyet, içlerindeki pisliği örtmeye yetmez. !.
Kasım 28, 2017, 09:58:33 ÖS
Yanıtla #16
  • Seslidunya Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
 sohbet odasinda   karanlik  diye  görevli var kimseye nefes  aldirmiyor  len lafina bile ban    veriyor  Adam  arza
Kasım 29, 2017, 10:11:37 ÖÖ
Yanıtla #17
  • Global Moderator
  • Azimli Üye
  • ~
    • Profili Görüntüle
sohbet odasinda   karanlik  diye  görevli var kimseye nefes  aldirmiyor  len lafina bile ban    veriyor  Adam  arza

Sebepsiz, nedensiz şekilde banlandığınız zaman Acil Destek sayfasından yetkili arkadaşlara ulaşabilirsiniz.
İnsanlar sizden eleştiri isterler; ama duymak istedikleri övgüdür.
Nisan 07, 2018, 12:19:09 ÖS
Yanıtla #18
  • Seslidunya Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
 selam   artik yeter diyorum 14 senedir  sohbet odasinindayim   ama ne yaziki  bazi   kimseler  cete olmus görevlim  diye mikde her kufuru  ediyor  sen  alo  desen  ban aliyorsun    Ülkü cete basi   her kufur  eder gendisine laf  edtirmes arkasindan  layel Sabah  aksam kadin millete kufur  ediyor   sikisa beni  alsinlar  diyor    alper  mavi  kim bunlar   farkindasniz millet  baska  siteye  kaciyor neden    bu hanimlar yuzunden  biz  görevliyiz küfür  ederiz  nedir ben bu siteyi  sevdimden yazdim  yoksa bana  ne